1. VISPĀRĪGI NOTEIKUMI

1.1. Šī privātuma politika regulē personas datu vākšanas, apstrādes un uzglabāšanas pamatprincipus un sīkdatņu izmantošanas kārtību vietnē sentios.eu (turpmāk – vietne).
1.2 Sentios.eu respektē jūsu privātumu, tāpēc nodrošina sentios.lt vietnē sniegtās jūsu personiskās informācijas drošību un konfidencialitāti saskaņā ar Privātuma politikā izklāstītajiem nosacījumiem.
1.3 Jūsu personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu nosaka šī privātuma politika, Lietuvas Republikas Likums par personas datu tiesisko aizsardzību un citi tiesību akti.

2. PERSONAS DATU VĀKŠANA, APSTRĀDE UN UZGLABĀŠANA

2.1. Norādot savus personas datus pieprasījuma veidlapā sentios.eu vietnē, jūs piekrītat, ka sentios.lt tos pārvaldīs un apstrādās šajā privātuma politikā un Lietuvas Republikas tiesību aktos paredzētajos nolūkos, līdzekļos un kārtībā. .
2.3. Vietnes sentios.eu pieprasījuma veidlapā jūsu personas dati (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un cita veidlapā norādītā informācija) tiek vākti un apstrādāti šādiem mērķiem:
2.3.1. apstrādāt un izpildīt jūsu pieprasījumus;
2.3.2 sniegt pakalpojumu piedāvājumus, pamatojoties uz jūsu pieprasījumu;
2.3.3. Izsniegt finanšu dokumentus (piemēram, rēķinus);
2.3.4 Veikt citus pārdošanas pienākumus.

3. SĪKDEKĻU IZMANTOŠANAS KĀRTĪBA

3.1 Informējam, ka, lai piedāvātu Jums netraucētu informācijas pasniegšanu un pilnvērtīgus pakalpojumus, vietne sentios.lt izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā vai citā Jūsu izmantotajā ierīcē un tiek izmantotas, lai mēs varētu nodrošināt sniegto pakalpojumu kvalitāti, atpazīstot Jūs kā iepriekšējo vietnes lietotāju; tīmekļa vietnes trafika statistikas apkopošana.
3.2. Atverot vietni sentios.eu un turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai jūsu datorā, tālrunī, planšetdatorā vai citā jūsu izmantotajā ierīcē.
3.3. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Plašāka informācija ir pieejama vietnē AllAboutCookies.org. Jūs varat izdzēst visus sīkfailus, kas jau atrodas jūsu datorā, un iestatīt lielāko daļu pārlūkprogrammu tā, lai sīkfaili netiktu saglabāti jūsu ierīcē. Tomēr šajā gadījumā, iespējams, būs manuāli jāmaina dažas opcijas katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un līdzekļi var nedarboties.

4. NOBEIGUMA NOTEIKUMI

4.1. Turpmāka sentios.eu vietnes pakalpojumu izmantošana nozīmē šīs privātuma politikas ievērošanu.
4.2 sentios.eu ir tiesības daļēji vai pilnībā mainīt privātuma politiku un paziņot par to tīmekļa vietnē. Visas nesaskaņas un strīdi tiek risināti godprātīgi. Ja vienoties neizdodas, strīdi tiek risināti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem.